Zbieraj štvorlístky

ODMEŇUJEME VÁS ZA VERNOSŤ - ZBIERAJTE ŠTVORLíSTKY A NAKUPUJTE VÝHODNEJŠIE !

Prinášame Vám ďaľšie výhody a zľavy. Pripravili sme pre Vás vernostný program, vďaka ktorému môžete ušetriť pri Vašich nákupoch. Každý registrovaný zákazník bude odmenený za svoj nákup, preto vernosť sa vyplatí. 

Bonusový program - Ako funguje?
 
Do vernostného programu je automaticky zaradený každý zaregistrovaný zákazník, ktorý u nás minimálne raz nakúpi, prevezme a zaplatí objednávku. Vďaka bonusovému programu získavate za každé euro zákaznícke body. Tieto body môžete využiť pri ďalšom nákupe na uplatnenie zľavy, alebo ich môžete využiť neskôr pri kúpe celého produktu za nazbierané body. Hodnota bonusových bodov za ktorý tovar s nákupom produktu získate, je zobrazena v detaile každého produktu. 
 
Za každých začatých 10 EUR u nás získate 1 zákaznícky bod (zb).
To znamená 10€ = 1 zb, 22€ = 2 zb, 39€ = 3 zb,  atď.
Za každý zákaznícky bod získate zľavu 10 centov
 
Príklad:
Nakúpite produkty za 51€ a získate 5 bodov.
 
- 5 bodov môžete pri ďalšom nákupe využiť, ako zľavu 50 centov
- body môžete zbierať a odkladať na neskôr,  napríklad 110 zb Vám ušetrí v nákupe až 11€
 
Zákaznícke body budú pripísané na účet zákazníka do niekoľkých dní a to po vybavení a prevzatí objednávky. To znamená keď obdržíme informáciu o tom, že bola objednávka vyzdvihnutá, resp. uhradená. Stav Vášho konta si môžete skontrolovať v užívateľskej sekcii vo svojom konte po príhlásení.

Možnost uplatnenia bonusových bodov.

Body si môže zaregistrovaný uživateľ uplatniť vždy iba nákupom cez eshop Rajpancuch.sk.

Pri nákupe sa uživateľ prihlási a vo svojom košíku vyberie možnosť "Použíť bonusové body" a zadá počet bodov, ktoré chce v danom nákupe použiť. Užívateľ tak môže použiť ľubovolné množstvo bodov (nemusí čakať na nazbieranie celej bodovej hodnoty za náhup), ktoré zníží cenu nákupu o bodový ekvivalent. Pokiaľ užívateľ použije množstvo bodov zodpovedajúcí cene nákupu, ktorá je uvedená pri každom produkte, dostává objednaný tovar zdarma.

Body se nedajú žiadným zpôsobom zpeňažiť.

Prehľad operacií nad svojim bodovým účtom si registrovaní uživatelia nájdu v sekci "Môj účet" > "Moje objednávky" > "Vaše bonusové body".

Prajeme Vám príjemný nákup.